HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Ofisimiz hukuki ihtilaflara çözüm odaklı yaklaşmayı, sizlerin memnuniyetini ön planda tutmayı, alanında uzman ve dinamik kadrosuyla dosyaları sıkı takip etmeyi, teknolojik alt yapısı sayesinde güncel kararlar ışığında sorunlarınızı hızla çözüme kavuşturmayı görev bilir.

Ekibimiz, birçok ihtilafın çözümü hususunda dava ve müşavirlik hizmeti vermektedir. Türkiye’nin hemen hemen her bölgesinde hızlıca sorunlarınızın çözümünü sağlanmaktadır.

Profesyonellik anlayışıyla ve bu konuda Türkiye Barolar Birliğinin öngördüğü meslek etik kurallarına bağlılık esasına dayalı çalışmamız, sizlerle ofisimiz arasında güvene dayalı sıkı bir bağ oluşturmaktadır.

Dosyalarınızın sıkı takipçisi olup her aşamasından sizleri yazılı olarak bilgilendiriyoruz.

Yargıtay, Danıştay, Avrupa Yargı Organları,  başta olmak üzere merkezi ve yerel tüm yargı, idari kuruluşlar nezdinde yürütülecek her türlü danışmanlık, özel hukuk, borçlar hukuku, takip hukuku, ticaret hukuku, idare hukuku, ceza hukuku, aile hukuku, vergi hukuku, gayrimenkul hukuku, taşıma hukuku ile yönetsel hizmet konusunda birikim ve deneyimlerimizle birlikte her zaman göreve hazırız.